Atribuită Cumpărare directă

tabla neagra lbr: 1x1000x2000 = 32 kg 1,25x1000x2000 = 40 kg 1,5x1000x2000 = 48 kg 2x1000x2000 = 64 kg 3x1000x2000 = 96 kg Tabla LBC 6x1000x2000 = 192 kg Tabla zincata

Număr anunț
DA26688143
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
14620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355,36 RON
Valoare atribuită
2.355,36 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355,36 RON

din 2.355,36 RON estimat