Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diode laser compus din: 1. Modul laser 532nm, 4,5mW cod produs CPS532 1 buc x 864 lei = 864 lei 2. Modul laser 650nm, 4,5mW cod produs CPS650F 1 buc x 554 lei =554 lei 3. 55VDC sursa de alimentare reglabila Cod produs LDS9-EC 1 buc x 458 lei = 458 lei
- Număr anunț
- DA26708162
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 31712348-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.876 RON
- Valoare atribuită
- 1.876 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.