Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA PP 40/1.00M VAL 1.00 SACOSA MAIEU MARE CU ECOTAXA 1.00 MANUSI WORKSTAR RACE 9/L 42722 SCH 5.00 MANUSI WORKSTAR ICE 10 - XL 42713 SCH 1.00 MANUSI LATEXGRIP L C279/1605 RT 3.00 BURGH SDS+ 4TAIS NEMESIS 12X 160 B-58322/B-11879 MAKITA 1.00 BURGH SDS+ 4TAIS NEMESIS 10X 160 B-58207/B-11829 MAKITA 100 1.00 BURGH BETON SDS+ 10X210MM 83102104 KRE 1.00 BURGH BETON SDS+ 12X210MM 83122104 KRE 1.00 FIER PLIABIL 18CM CU MANER PLASTIC 70039 BENMAN 1.00 PERIE SARMA MET-PLAST 6 RAND 612048 EVOTOOLS 4.00 CHEI INELARO-CURBATA SATNATA 12X13MM YT-0386 YATO 1.00 CHEI INELARO-CURBATA 10X11MM YT-0385 YATO 1.00 PASTA GARDEN TOP/MUSKILL ROZATOARE 100 GR SY 1.00 GRAU RATICID 250GR AGRECOL 2.00 CAPCANA DIN PLASTIC PENTRU SOARECI AGRECOL 2.00 SURUB TORB M 6X 50 DIN 603 SE 220.00 PIULITA HEX DIN 934 8 M 6 100BUC SE 2.70 BURGH MET HSS-CO 5% 6 X93 10/TUB PLAST P-61612-10 MAKITA (10) 100 3.00 SURUB TORB M 6X 70 DIN 603 SE 50.00 VERMOREL 12L 77131 BENMAN 1.00 SNUR 4MM PES IMPL NEGRU-GALBEN 90-11 20M 2.00 SNUR 5MM PES IMPL NEGRI-ROSU 90-30 16M 2.00 CORDELINA PP 4MMX20M 678734 EVOTOOLS 2.00 BANDA TEXT POWER REPAIR NG 490007 50MMX25M TC 2.00 BANDA MOMENT POWER TAPE 25M ARG 1675726 2.00 CLESTE BULOANE 620MM 24 70056 BENMAN 1.00 CABLU MET ZN 10MM 106110 010 50M/ROLA 50.00 DIBLU BATUT FARA GULER 8X 60MM 10.00 SET BURGH LEMN 8/SET 67040 KRE 1.00 BURGH SDS+ 4TAIS NEMESIS 8X160 B-58104/B-11782 MAKITA 100 1.00 DIBLU BATUT FARA GULER 8X 80MM 10.00 CHINGA PT BAGAJE CU CLICHET 5T 12M 82390 VOREL 1.00 BRIDA ZN M 8/10
- Număr anunț
- DA26692951
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.927,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.927,96 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.