Atribuită Cumpărare directă

: Tuburi compatibile cu omogenizatorul MagNa Lyser,libere de DNase, RNase, cu dop filetant, contin bile ceramice de 1.4mm diametru pentru omogenizarea unei game variate de produse, tesuturi(vegetale si animale), celule, etc, 100 buc/pac

Număr anunț
DA26678835
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat