Atribuită
Cumpărare directă
Form Factor 2.5 inch, capacitate 250 GB, Interfata SATA 3. Rata de transfer la citire interval 500 – 999 MB/s. Rata de transfer la scriere interval 500 – 999 MB/s. Tip Memorie V-Nand 3bit MLC. Rata de transfer la citire (550 MB/s. Rata de transfer la scriere 520 MB/s .Caracteristici generale utilizare: capacitatea utilizabilă actuală poate fi mai mică (din cauza formatării, partiționării, sistemului de operare, aplicațiilor sau altora). Formă dispozitiv 2.5 inch Interfață SATA 6 Gb/s, compatibilă cu SATA 3 Gb/s și interfață SATA 1,5 Gb/s. Memorie cache SDRAM 512 MB Low Power DDR4. Performanță citire succesivă până la 550 MB/s. Scriere succesivă până la 520 MB/s/
- Număr anunț
- DA26678746
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR BRASOV (CUI 17773744)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,96 RON
- Valoare atribuită
- 394,96 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.