Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 5 L 1 BUC SACI MENAJ 120 L 50 SET PRONTO PARCHET 2 BUC MR PROPER 2 BUC CLIN DE GEAM 4 BUC MATURA CU COADA 3 BUC SACI 35 L 10 ROLE PERII CURATAT WC 3 BUC HALATE UF 5 BUC LAVETE MICROFIBRA 5 BUC BURETI DE VASE 20 BUC DOMESTOS 1L 5 BUC SANO BAZIN WC 5 BUC
- Număr anunț
- DA26696934
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621,86 RON
- Valoare atribuită
- 621,86 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.