Atribuită Cumpărare directă

zahar - 10 kg x 4,50 = 45,00 ulei floarea soarelui - 12 buc x 6,30 = 75,60 rosii in bulion 400gr - 120 buc x 3,80 = 456,

Număr anunț
DA26708989
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576,60 RON
Valoare atribuită
576,60 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
01.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576,60 RON

din 576,60 RON estimat