Atribuită
Cumpărare directă
6984000186879 SET AUTOFORANT CAP PLAT SI SAIBA 4.2*14 100BUC/SET BUC 2.00*5.88 9000100966849 CERESIT SILICON RAPID ALB 280ML BUC 8.00*15.88 8590229000025 USITA DE VIZITARE PLASTIC D 300*300 B ALB BUC 3.00*12.18 5907524104557 USA VIZIT 6415 30*35 BUC 1.00*27.31
- Număr anunț
- DA26679052
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,69 RON
- Valoare atribuită
- 202,69 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.