Atribuită Cumpărare directă

Toner PANTUM M 6600 NW -PA210 - 8buc*180 lei UNIT DRUM PANTUM M 7100 W - PA-DL- 410/411 - 2 buc*260 lei Toner PANTUM M 7100 W - PA - TL-NT-410/411 - 4 buc*250 lei Imprimanta PANTUM 3010 - 2 buc - GRATUIT

Număr anunț
DA26679267
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TIMIS (CUI 11375707)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960 RON
Valoare atribuită
2.960 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.960 RON

din 2.960 RON estimat