Atribuită Cumpărare directă

OTEL BETON BST 500S 8MM - 24 KG - 2.65 RON/KG OTEL BETON BST 500S 12MM - 106.80 KG - 2.65 RON/KG OTEL BETON PC52-16MM - 47.40 KG - 2.65 RON/KG SARMA NEAGRA 1.18 - 3 KG - 4.65 RON/KG SARMA NEAGRA 3.0 - 5 KG - 4.65 RON/KG TOTAL: 509.43 RON

Număr anunț
DA26682963
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
14622000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,43 RON
Valoare atribuită
509,43 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,43 RON

din 509,43 RON estimat