Atribuită Cumpărare directă

Achizitie dotari echipamente si active necorporale pt. proiect Modernizare si dotare Camin Cultural loc. Benic conform invitatie de participare nr. 6099/28.10.2020 a caietului de sarcini nr. 6097/28.10.2020 cu fisele tehnice anexate pe site-ul primariei galda.ro.

Număr anunț
DA26717935
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
43329000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.299 RON
Valoare atribuită
58.299 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.299 RON

din 58.299 RON estimat