Atribuită
Cumpărare directă
Articol Cantitate PFTVA Valoare fara TVA Valoare cu TVA CEAFA PORC 27 16,50 440,55 480,20 CPL 80/20 31 16,19 498,50 543,37 DISCOUNT CLIENT -2 40,36 -80,72 -87,99 FAINA DE GRAU 1 KG 20 2,73 54,54 59,45 FINETI CREMA CACA&ALUNE 5 KG/BUC 1 92,00 92,00 100,28 HG BATON CIOCOLATA ALIBI 49GR 128 1,67 214,27 233,56 HG BISCUITI PETIT BEURRE 156 0,75 117,00 127,53 HG GRIS 500 GR 12 2,01 24,14 26,31 HG NAPOLITANE IDYLLA 47GR 144 1,00 144,00 156,96 HG PESMET AURIU 1 KG 20 7,44 148,72 162,10 HG ROSII DECOJITE 2.55 KG 6 13,14 78,85 85,95 HG ZAHAR VANILAT 1 KG 1 8,72 8,72 9,51 MOZZARELLA RAZUITA 3 MM 6 20,25 121,50 132,44 PIEPT CURCAN DEZOSAT CONGELAT 1-1.5KG VID 10 19,56 204,22 222,60
- Număr anunț
- DA26699161
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Teglas Gabor (CUI 17968592)
- Furnizor / câștigător
- N JOY HORECA EXPERT SRL (CUI 33550310)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.066,29 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.