Atribuită Cumpărare directă

242003 Electrod neutru reutilizabil (siliconat) 250x150mm, lung.cablu 500mm, compat. Cablu de comexiune Bowa

Număr anunț
DA26711690
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.715 RON
Valoare atribuită
2.715 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.715 RON

din 2.715 RON estimat