Atribuită Cumpărare directă

Retele de fluide medicale oxigen, aer 4 bari, vacuum aprox. 3000 m,prize cupla DIN oxigen 166 buc, aer 4 bari 167 buc, vacuum 150 buc, tablouri de supraveghere si alarmare 7 buc, console fluide medicale 11 buc, oxigenatoare si aspiratoare de perete

Număr anunț
DA26688983
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
EUROMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI 15652630)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat