Atribuită Cumpărare directă

lavete uscate 3set*2.52lei,hartie igienica 5bax*8.40lei,pronto spray 1buc*12.18lei,asevi 1L 2buc*10.92lei,saci 35l 3buc*3.36lei,saci 240l 2buc*8.40lei,rola hartie 100m 6buc*9.41lei, solutie geam 2buc*5.04lei,domestos 2buc*7.14lei,odorizant camera 2buc*11.34lei

Număr anunț
DA26709134
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,03 RON
Valoare atribuită
214,03 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,03 RON

din 214,03 RON estimat