Atribuită
Cumpărare directă
1 Agenda Medicala 2020 (2020) [Editura Medicala] (378268) 1 Memomed 2020. Editia 26 de Dumitru Dobrescu (2020) [Universitara] (377927) 1 Codul muncii. Legea dialogului social. Registrul general de evidenta a salariatilor. Registrul electronic de evidenta a zilierilor Editia a 14-a actualizata la 5 octombrie 2020 (2020) [Editura Rosetti] (393798) 1 Codul rutier. Editia a 9-a, actualizata la 21 septembrie 2020 (2020) [Editura Rosetti] (393308) 1 Drept procesual civil. Editia a 5-a de Gabriel Boroi, Mirela Stancu (2020) [Editura Hamangiu] (381261) 1 Fise de drept civil. Editia a 5-a (2 volume) de Gabriel Boroi, Ioana Nicolae, Carla Alexandra Anghelescu (2020) [Editura Hamangiu] (389493) 1 Noul Cod fiscal si Normele metodologice de aplicare. Cod 712. Actualizat la 05.02.2020 de Editura C.H. BECK (2020) [Editura CH Beck] (380954) 1 Noul Cod de procedura fiscala si Normele metodologice de aplicare. Cod 711. Actualizat la 12.02.2020 de Editura C.H. BECK (2020) [Editura CH Beck] (380949) 1 Drept penal. Partea speciala I. Editia 5. Infractiuni contra persoanei si infractiuni contra patrimoniului de Valerian Cioclei (2020) [Editura CH Beck] (393451)
- Număr anunț
- DA26727626
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,38 RON
- Valoare atribuită
- 952,38 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.