Atribuită Cumpărare directă

Monitor 24 inch VGA, HDMI, Memorie server ECC 32 GB DDR4, Memorie DDR4, 8GB, 2400MHz, CL15, carcasa PC ATX Mini-Tower, Sursa 450W, Placa de baza gigabyte Socket AM4, Procesor Socket 3700 MHz, SSD 480 GB, Placa video PCI Express x16 1 Gb

Număr anunț
DA26696802
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.869,91 RON
Valoare atribuită
50.869,91 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.869,91 RON

din 50.869,91 RON estimat