Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE PACHET TONERE SI MATERIALE FUNCŢIONALE – 12 ARTICOLE: Cartuș Lexmark MX 317 DN Compatibil - 6 buc, Cilindru Develop INEO 185 - 1 buc, Cartuș CEVU-54 blak- 1 buc, Cartuș CEVU-54 cyan- 1 buc, Cartuș CEVU-54 yellow- 1 buc, Cartuș CEVU-54 magenta- 1 buc, Toner Canon C-EXV34 Black Compatibil- 1 buc, Toner Canon C-EXV34 Cyan Compatibil- 1 buc, Toner Canon C-EXV34 Magenta Compatibil- 1 buc, Toner Canon C-EXV34 Yellow Compatibil- 1 buc, Drum Unit pentru Xerox WC5325 Compatibil- 1 buc, Unitate de imagine pentru Lexmark 50F0200- 1 buc. În conformitate cu formularul de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail în data de 28.10.2020 și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 23921/29.10.2020. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26707291
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.987,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.987,42 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.