Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie toaleta publica: sapun lichid antibacterian 5l – 2 buc; hartie igienica, JUMBO, 500gr/buc, 2 straturi – 36 role; hartie igienica 3 straturi, alba, 4 buc/set – 8 seturi; dezinfectant wc, Domestos 750 ml – 5 buc; clor 1l (Axial) – 9 buc; saci menaj 120l, 10 buc/rola, rezistenti – 5 role; saci menaj 60l, 10 buc/rola cu maner mov Fino – 10 role; solutie CIF CREAM, 500ml – 5 buc; servetele role bucatarie, 350 foi, 2 straturi – 12 role; rezerva aparat camera Airwick – 2 buc; lavete uscate, SUSHI, 40 buc/rola – 2 role; solutie CIF CREAM, spray 500ml – 2 buc; solutie degresanta Asevi cu pulverizator 750 ml – 2 buc; solutie degresanta Triumf cu pulverizator 500 ml – 5 buc;
- Număr anunț
- DA26728048
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 662,70 RON
- Valoare atribuită
- 662,70 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.