Atribuită Cumpărare directă

Cherestea rasinoase: dulap grosime 50mm, lungime 4000mm, latime 300mm - 15 mc; scandura grosime 24mm, lungime 4000mm - 10 mc; patrat 100x100mm, lungime 4000mm - 5 mc.

Număr anunț
DA26715107
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.773,20 RON
Valoare atribuită
32.773,20 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.773,20 RON

din 32.773,20 RON estimat