Atribuită Cumpărare directă

PACHET BIROTICA SI RECHIZITE\ CAPSE 24/6 CT 20 AGRAFE BIROU CT 20 HARTIE COPIATOR A4 TOP 40 DOSAR PLIC BUC 100 PLIC C5 BUC 65 PLIC A4 BUC 50 PLIC C6 BUC 200 DOSAR PLASTIC BUC 250 BANDA DELIMITARE OFFICE BUC 2 FOLII PROTECTIE SET 10 NOTES ADEZIV 76X76 BUC 20 ELASTICE BANI BUC 5 CORECTOR BANDA BUC 5 CORECTOR PASTA BUC 5 CRETA ALBA CUTII 20 DOSARE INCOPCIAT BUC 100

Număr anunț
DA26687940
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU ZALAU (CUI 4566453)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.359,45 RON
Valoare atribuită
1.359,45 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.359,45 RON

din 1.359,45 RON estimat