Atribuită
Cumpărare directă
Nr crt Denumire Produs Cantitate UM Pret unitar fara tva Valoare fara tva 1 Hartie igienica 2 strat x 130ml pentru dispenser 120 Buc 2.45 294.00 2 Servetele dispenser "Z" 1 strat x 230buc verzi 40 BUC 3.44 137.60 3 Solutie anticalcar piatra pulverizator 750 ml 2 Buc 13.40 26.80 4 Sapun lichid 5000ml Ivy 2 Buc 12.70 25.40 5 Odorizant Sano WC solid 55g 20 BUC 5.75 115.00 6 Prosop hartie alb 2 strat x 100m 2 BUC 7.81 15.62 7 Servetele cutie 100buc/cutie 2str Papernet 10 Buc 3.82 38.20 8 Servetele umede mobila 80 buc/set Fixi 10 Set 8.20 82.00 Valoare fara tva = 734.62 lei
- Număr anunț
- DA26729006
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA KÁJONI JÁNOS (CUI 8162237)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 734,62 RON
- Valoare atribuită
- 734,62 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.