Atribuită
Cumpărare directă
1. Scott McCloud, Storytelling Secrets of Comics, Manga and Graphic Novels, William Morrow Paperbacks, 2006 - 75.24 RON x 1 buc. 2. Jessica Abel, Matt Madden, Drawing Words and Writing Pictures: Making Comics: Manga, Graphic Novels, and Beyond, First Second, 2008 - 180.00 RON x 1 buc. 3. Matt Madden, 99 Ways to Tell a Story: Exercises in Style, Vintage Publishing, 2006 - 76.19 RON x 1 buc. 4. Creating Stylized Characters, 3dtotal Publishing, 2018 - 103.81 RON x 1 buc. 5. Sketching from the Imagination: Characters, 3dtotal Publishing, 2017 - 85.71 RON x 1 buc. 6. Creating Characters for the Entertainment Industry, 3dtotal Publishing, 2017 - 141.90 RON x 1 buc. 7. The Animator’s Survival Kit - Richard Williams., 2009 - 147.62 RON x 1 buc. 8. Cracking Animation: The Aardman Book of 3-D Animation - Peter Lord, Brian Sibley,Nick Park, Thames & Hudson; Fourth edition 117.14 RON x 1 buc. 9. The Animator’s Sketchbook - Pixar, Chronicle Books - 87.62 RON x 1 buc. 10. Maria Rilke, Rainer. Auguste Rodin, Archipelago, 2004 - 103.81 RON x 1 buc. 11. Hale Beverly, Drawing. Drawing Lessons From The Great Masters, Watson-Guptill Publications, 1989, paperback - 96.19 RON x 1 buc. 12. Szunyoghy Andras, Anatomy Drawing School, Human-AnimalComparative anatomy,Konemann, 1996 - 81.90 RON x 1 buc. 13. Matisse on art, Jack Flam, University of California Press, 1995 - 147.62 RON x 1 buc. 14. Noyce, Richard, Critical Mass. Printmaking Beyond the Edge, A&CBlack Publishers Limited, London, 2010 - 214.2
- Număr anunț
- DA26687881
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.069,52 RON
- Valoare atribuită
- 4.069,52 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.