Atribuită
Cumpărare directă
Costum pentru uz medical disponibil in diverse culori, compus din bluza anchior cu guler V-Neck + pantalon prevazut cu snur si elastic in talie, compozitie material tip tercot, compozitie 75%BBC si 25% vascoza. Prezenta tine loc de comanda ferma! Cantitatea solicitata este de 2 costume compuse din bluza si pantalon, marimea M, culoare alba.
- Număr anunț
- DA26696575
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
- Cod CPV
- 39520000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare atribuită
- 168,06 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.