Atribuită
Cumpărare directă
Microdisc de hartie impregnat cu 10 ug de meropenem.Cartus*50discuri.Conform standarde CLSI\EUCAST. Marca CE.Produs UK DESCRIERE: TULPINA DE REFERINAT UTILIZATA CA MATERIAL DE CONTROL PENTRU MEDII DE CULTURA. FLC*10 DISCURI LIOFILIZATE DESCRIERE: DISC HARTIE IMPREGNAT CU 30 mcg cefepime marca CE.Productie UK. CUTIE 5*50 DISCURI FABRICATE CONFORM STANDARDELOR CLSI si/sau EUCASTD PREZENTA TINE LOC DEC OMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26728971
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177,60 RON
- Valoare atribuită
- 177,60 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.