Atribuită Cumpărare directă

sirena 2 buc detector fum 4 buc surse alim 2 buc cablu ftp 305ml coliere 5x300 - 100 buc coliere 4x200 - 500 buc banza izoliera - 10 buc

Număr anunț
DA26687346
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI 18300426)
Cod CPV
38431200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067,18 RON
Valoare atribuită
1.067,18 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.067,18 RON

din 1.067,18 RON estimat