Atribuită
Cumpărare directă
AIR WICK FR.COM.PU.SPR DE AIR WICK ODOR.EL.FRE IASO AIR WICK TURQ.OASIS AP.EL AIRWICK EL.COMPL.WINT.BER AMBIPUR MONO OC.WIN.AP+RE GLADE AUTOM.SPRAY REZ.LAV VILEDA LAVETA UMEDA 5BUC ORION FKO-502I ARAGAZ INO HEINNER HOTA INOX XCH-450 SAMSUNG TV125/4K/S/50RU71 DAEWOO CUPTOR MICROUNDE 3 ARCTIC AD54240P+ FRIGIDER UNI SCAUN DIR US62/MARO
- Număr anunț
- DA26678988
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.306,41 RON
- Valoare atribuită
- 4.306,41 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.