Atribuită Cumpărare directă

Oferta 1 RCA 21290 ROMAN, A71676, UU4908040H0093928 Valabilitate Contract De la 31/10/2020 Pana la: 30/10/2021 Prima de Asigurare: 356.31 LEI.

Număr anunț
DA26709449
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,31 RON
Valoare atribuită
356,31 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,31 RON

din 356,31 RON estimat