Atribuită Cumpărare directă

Tensiune: 230V Putere maxima: 5 kVA Putere motor: 9 LE Consum: 2,2 l/h Capacitate rezervor: 2,5 l Combustibil: benzina Greutate: 58 kg Tip motor : GX 270

Număr anunț
DA26705426
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
31122000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.286 RON
Valoare atribuită
10.286 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.286 RON

din 10.286 RON estimat