Atribuită Cumpărare directă

Colorant pentru capsula anterioara.Contine Trypan Blue 0,06%.Produs de Bio Tech Vision India.Se utilizeaza la operatiile de cataracta.

Număr anunț
DA26710970
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
ROMDIS SRL (CUI 17062342)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,50 RON
Valoare atribuită
383,50 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,50 RON

din 383,50 RON estimat