Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER HP COLOR LASERJET PRO MFP M479FDW, Switch ALLIED TELESIS 910 8 porturi Gigabit Layer 2, UPS APC Back-UPS BX line-interactive / aprox.sinusoida 950VA

Număr anunț
DA26689387
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.665 RON
Valoare atribuită
2.665 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.665 RON

din 2.665 RON estimat