Atribuită Cumpărare directă

Indigo A4 100 coli/set - 1 set x 28,00 lei Creion mecanic - 1 bucata x 8,80 lei Pix cu mecanism - 8 bucati x 3,10 lei Marker permanent - 4 bucati x 2,70 lei Biblioraft plastifiat 8cm - 5 bucati x 6,40 lei Banda corectoare 8m x 4,2mm - 3 bucati x 6,85 lei Lipici solid 40 gr. - 2 bucati x 5,90 lei Capsator metalic 30 coli - 1 bucata x 16,50 lei Tavite documente orizontale plastic - 3 bucati x 7,95 lei Cub Post It 320 file culori neon - 1 bucata x 10,50 lei Ace gamalie 50 gr - 4 cutii x 1,20 lei Agrafe birou 33mm - 4 cutii x 0,78 lei Capse 24/6 - 2 cutii x 1,00 lei File plastic A4 100 bucati/set - 1 set x 7,50 lei

Număr anunț
DA26699274
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,02 RON
Valoare atribuită
205,02 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,02 RON

din 205,02 RON estimat