Atribuită
Cumpărare directă
Stema ROMANIA 35x50cm 9 Suport din lemn pt. trei stegulete 1 Stegulet Romania dublu din matase 1 Stegulet UE dublu din matase 1 Stegulet NATO dublu din matase 1 Drapel UE-interior-dublu-100x150d 1 Lance lemn 2 Fanion Romania 24/16 cm 2 Fanion UE 24/16 cm 2 Cocarda mica personalizata 15
- Număr anunț
- DA26714529
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARE (CUI 12126500)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817,16 RON
- Valoare atribuită
- 817,16 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.