Atribuită Cumpărare directă

Pachet placute si sigle de informare Sigla luminoasa Denumire unitate, sigla spital si CJ Arges 2.4m x 2m, cadru aluminiu, plexiglas, iluminare LED-uri 2000 lei fara TVA Sigla de informare, de exterior cu rezistenta la razele solare, cu dimensiuni 5.5 x 0.8m, sigla spital si CJ Arges 1100 lei fara TVA Diverse autocolante si placute autoadezive din PVC si aluminiu, cu rezistenta la substante dezinfectante, diverse dimensiuni cm 10x10, 10x15,15x15, 10x20,20x30,15x25,15x8x15x4,50x30,45x35,90x70,20x40,40x20,50x24,60x35,15x6,4x8,5x8,20x7,15x7,10x4,20x7

Număr anunț
DA26686442
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL MEDIA CONCEPT SRL (CUI 35168369)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.495 RON
Valoare atribuită
7.495 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.495 RON

din 7.495 RON estimat