Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser mono HP M428FDN, Imprimare, Copiere, Scanare, Fax ; Dimensiune: A4,Viteza:38 ppm / 29ppm simplex / 21ppm color rezolutie: 4800 x 600 dpi; Memorie: 512 MB, Procesor: 1200 MHz; Limbaje de printare: HP PCL 6, HP PCL 5c, emulare HP Postscript de nivel 3, PDF, URF, Office nativ, PWG Raster; Interfata: retea, USB 2.0, Duplex, DADF 50 coli, Se livreaza cu cartus, foloseste ulterior CF259A 3 K, CF259X 10 k, Alte functionalitati: Scan to email, Scan to network, Scan to USB, Volum maxim lunar 80.000 pagini, Volum recomandat 4000 pagini

Număr anunț
DA26707589
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
CARO NETWORK SRL (CUI 17072761)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.520 RON
Valoare atribuită
3.520 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.520 RON

din 3.520 RON estimat