Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie motofoarfeca- biela 2 buc x 57,5=115 lei, roata dintata 1 buc x 203,3 lei/buc=203,3 lei, garnitura 1 buc x 13,2 lei/buc=13,2 lei, bucsi cu ace 1 buc x 32,8 lei/buc=32,8 lei, ghidaj 1 buc x 6,5lei/buc=6,5 lei, garnitura 1 buc x 7,4 lei/buc=7,4 lei, set garnitura 1 buc x 412,5lei/buc=412,5 lei, manson 1 buc x 5,5 lei/buc=5,5 lei, manson 1 buc x 3 lei/buc=3 lei, cablu acceleratie 1 buc x 70,1 lei/buc=70,1 lei, set piese carburator 1 buc x 53,5 lei/buc=53,5 lei, vaselina 1 buc x 35 lei/buc=35 lei, bujie 1 buc x 25 lei/buc=25 lei, din pretul total al achizitiei, valoarea manoperei este de 300 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA26724410
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT TOOLS SRL (CUI 23406548)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.282,80 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.