Atribuită Cumpărare directă

Covor antiderapant cu buline, 3mm grosime,1400mm latime

Număr anunț
DA26698498
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
ARTE RUBBER DISTRIBUTION SRL (CUI 30978054)
Cod CPV
19510000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.725 RON
Valoare atribuită
1.725 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.725 RON

din 1.725 RON estimat