Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza 13 mc lemn de foc esenta tare (fag), cu livrare la adresa AC inclusa in pret

Număr anunț
DA26703921
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
FOREST AVR SILVA S.R.L. (CUI 38538750)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.420 RON
Valoare atribuită
4.420 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.420 RON

din 4.420 RON estimat