Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt Denumire produs/serviciu Caracteristici tehnice minimale Cant Pret unitar 1 Panou temporar l 3m x h 2m , -material rezistent la intemperii, -color, 4x4 CMYK -grafica și design cu respectarea cerințelor din Manualul de identitate vizuală 1 1979.00 2 Panou permanent l 3m x h 2m , -material rezistent la intemperii, -color, 4x4 CMYK -grafica și design cu respectarea cerințelor din Manualul de identitate vizuală 1 1979.00 3 Etichete autocolante 10x10 cm -material pvc laminat, -grafica și design cu respectarea cerințelor din Manualul de identitate vizuală 100 0.70
- Număr anunț
- DA26717287
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- ARTVERTISING SRL (CUI 15375637)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.028 RON
- Valoare atribuită
- 4.028 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.