Atribuită Cumpărare directă

Scaunele ergonomice OFF 201 au tapiteriile ce acopera atat sezutul cat si spatarul confectionate din piele ecologica. Steaua este din PP vopsit cu un aspect de aluminiu, brate din plastic dur vopsit ce imita aluminiul si au insertii din piele ecologica in aceeasi nuanta cu cea folosita la sezut si spatar. Intre structura de lemn si tapiteria de pe sezut si spatar exista un strat de burete de inalta densitate. Scaun ergonomic OFF 201 are in componenta un piston cu gaz pentru reglare pe inaltime, actionat de un mecanism, ce are inclusiv functie de balans inclusa ca si facilitate . Pistonul si mecansimul faciliteaza reglarea pe inaltime a sezutului intre 50 si 60 cm ( distanta calculata de la nivelul solului ), precum si inaltimea totala de la 110 cm pana la maxim 120 cm . Scaunul este recomandat si testat sa sustina o greutate ce nu depaseste 100 kg. Sezutul modelului scaun ergonomic OFF 201 are 48 cm latime si 53 cm adancime .

Număr anunț
DA26719917
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185 RON
Valoare atribuită
1.185 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185 RON

din 1.185 RON estimat