Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 cu toate accesoriile de la producator (inclusiv husa) si 1 SIM cu 25GB traffic de date lunar, inclus pe o perioada de 24 luni. Costul total pe o perioada contractuala de 24 luni este de 168 Euro fara TVA/bucata, reprezentand 830.56 Lei faraTVA/bucata. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 Euro=4,9438 RON, valabil pentru data de 30.10.2020. Contractul se incheie pe o perioada de minim 24 de luni de la data receptionarii si punerii in functiune a tabletelor.
- Număr anunț
- DA26721984
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA (CUI 4203610)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.239,04 RON
- Valoare atribuită
- 28.239,04 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.