Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune de birou directorial ergonomic cu piele ecologica OFF 355 100 kg negru.- 14407355 Scaun ergonomic OFF 355 Acest scaun este completarea perfectă pentru biroul de acasa sau cel cel unde-ti desfasori afacerile. Scaun ergonomic OFF 355 este un model foarte confortabil, tapitat cu piele ecologica disponibil in mai multe culori, avand baza si manerele realizate din plastic dur, vopsit intr-o culoare ce imita aluminiul, iar manerele fiind tapitate de asemenea cu piele ecologica de culoare spatarului si sezutului. Scaunul are o inaltime totala cese poate regla de la 103 pana la maxim113 cm, un sezut de 52 cm. adancime si 54 latime, sezut ce se poate regla fata de sol la o inaltime cuprinsa intre 50 si 60 cm. Mobilitatea acestui scaun ergonomic OFF 355 este realizata cu ajutorul celor 5 roti rezistente aflate la extremitatile bratelor stelei. OFF 355 poate fi descris intr-o singura fraza ca fiind un scaun directorial din piele ecologica, cu stea metalica cromata, bratele din plastic dur ce imita aluminiul cu insertii din piele ecologica, piston cu gaz pentru reglare pe inaltime, mecanism de balans. Scaunul este recomandat a fi utilizat de persoane ce au maxim 100 kg. Negru.

Număr anunț
DA26720008
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat