Atribuită Cumpărare directă

Nufar Detartrant clasic, 3l.,nufar inox,FARMEC Lotiune Dezinfectanta Maini 5000 ml,NUFAR Dezinfectant Universal 5000 ml,Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 5000 mlNUFAR-BAIE 500ML

Număr anunț
DA26717448
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.627,30 RON
Valoare atribuită
1.627,30 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.627,30 RON

din 1.627,30 RON estimat