Atribuită
Cumpărare directă
PACHET EC HARTIE A4 BAX PACH 14,000 65,4000 915,60 SET EC CORECTOR SET 5,000 10,8000 54,00 SET EC BIBLIORAFT PLASTIC SET 4,000 11,6000 46,40 SET EC DOSAR SINA PLASTIC SET 5,000 6,9000 34,50 SET EC FOLII SET 5,000 14,0000 70,00 SET EC CAPSE 24/6 SET 5,000 1,8000 9,00 MARKER PERMANENT BUC 15,000 3,0000 45,00 SET EC CAIET A5 SET 1,000 7,0000 7,00 SET EC CAIET A4 SET 1,000 21,0000 21,00 SET EC DOSAR SINA CARTON SET 5,000 3,8000 19,00 SET EC DOSAR PLIC SET 5,000 3,8000 19,00 SET EC CALCULATOR SET 1,000 66,6600 66,66 SET EC CAPSATOR 24/6 TIP CLESTE SET 1,000 31,6000 31,60 SET EC AGRAFE MARI 50MM (2BUC/SET) SET 2,000 4,8000 9,60 SET EC SFOARA CANEPA GROASA 200GR PACH 2,000 18,0000 36,00 TOTAL 1.384,36
- Număr anunț
- DA26708637
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.384,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.384,36 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.