Atribuită Cumpărare directă

VATA BAZALTICA FATADA TECHNOFACADE COTTAGE 100MM - 22 BAX - 79.27 RON/BAX VATA BAZALTICA FATADA TECHNOFACADE COTTAGE 100MM - 12 BAX - 79.27 RON/BAX TOTAL: 2695.18 RON

Număr anunț
DA26665153
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
14800000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.695,18 RON
Valoare atribuită
2.695,18 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.695,18 RON

din 2.695,18 RON estimat