Atribuită Cumpărare directă

Constitutia Romaniei, Conventia europeana a drepturilor omului, Carta drepturilor fundamentale a Uniunii Europene. Editie actualizata la 1 septembrie 2020 (2020) [Editura Hamangiu] (392412) buc 3 Codul administrativ al Romaniei. Cod 719. Actualizat la 28.09.2020 de Editura C.H. BECK (2020) [Editura CH Beck] (393449) buc 5

Număr anunț
DA26707479
Autoritate contractantă
UAT COMUNA LEORDENI (CUI 4971979)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,71 RON
Valoare atribuită
164,71 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,71 RON

din 164,71 RON estimat