Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie sistem evacuaresi sistem supraalimentare, cf. Deviz de lucrari

Număr anunț
DA26664871
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI 24308831)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,79 RON
Valoare atribuită
874,79 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874,79 RON

din 874,79 RON estimat