Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 15-db1032nw (Procesor AMD Ryzen 3 3200U (4M Cache, up to 3.50 GHz), 15.6" FHD, 8GB, 256GB SSD, AMD Radeon Vega 3, argintiu; Windows 10 Pro, 32/64 bit.

Număr anunț
DA26692064
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.628,58 RON
Valoare atribuită
2.628,58 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.628,58 RON

din 2.628,58 RON estimat