Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare nitril nepudrate 100 buc CUT 100 buc. Marimea M - 10 cutii, Marimea S - 5 cutii; Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate precum si avizele si certificarile legale in vigoare. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA !

Număr anunț
DA26675811
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat