Atribuită
Cumpărare directă
Inelul pentru montare paralelă a pilonului de tip ţeavă OR3-50W6 pe pilon cu structură în 3 puncte MK-xx..ATENŢIE! Setul conţine 2 buc.. Material: Tablă galvanizată Diametru: max. 50 ;mm - Pilonul principal ,max. 50 ;mm - Pilonul suplimentar Caracteristici principale: Distanţa dintre pilonul principal şi ce auxiliar : 105 ;mm Totul este zincat galvanic Producător: DELTA Garanţie: 3 ani, Analizor DVB-S/S2 Signal WS-6916Analizorul în husa inclusăConectorii analizoruluiAccesoriile incluseAnalizorul de satelit WS-6916 R10821 permite utilizatorului să instaleze rapid și precis antene de satelit.Signal WS-6916 HD are un meniu clar ce va veni în ajutorul oricărui instalator pentru indeplinirea sarcinilor rapid și eficient. Dispozitivul include o listă de mai mulți sateliți cunoscuți (plus transpondere), ce poate fi modificată de utilizator. Modelul WS-6916 HD poate măsura semnale DVB-S2, inclusiv canale HD. Analziorul are un tuner/receiver încorporat ce permite monitorizarea constantă a canalului setat. Previzualizarea canalelor pe ecran și operarea intuitivă garantează implementarea rapidă a fiecărui sistem. Echipamentul măsoară nivelul de semnal exprimat în dBμV, raport C/N, MER și BER - setul de parametrii ce permit poziționarea corectă a elementelor individuale ale sistemului de antenă (antenă, LNB) iar în cazul sistemelor mari, setarea multiswitchurilor și amplificatoarelor. Analizorul este alimentat de o baterie Li-Ion de 3000 mAh. Accesoriile includ alimentatorul AC și de maș
- Număr anunț
- DA26666117
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775,82 RON
- Valoare atribuită
- 775,82 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.